„Czarnobyl” – wielki hit oparty na prawdziwych wydarzeniach już dostępny w darmowe telewizji internetowej!

„Czarnobyl” – wielki hit oparty na prawdziwych wydarzeniach już dostępny w darmowe telewizji internetowej!

Zapierająca dech w piersiach superprodukcja o katastrofie radzieckiej elektrowni miał swoją premierę na platformach dystrybucji internetowej. Gdzie obejrzeć „Czarnobyl” serial w internecie?

Katastrofa atomowa w Czarnobylskiej Elektrowni jądrowej – „Czarnobyl” serial odcinki

Dnia 26 kwietnia 1986 roku doszło do awarii reaktora Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej, a w konsekwencji do wybuchu. Uszkodzenie mogło spowodować gigantyczne skażenie środowiska i atmosfery, jednak dzięki ogromnym wysiłkom ludzi udało się uniknąć globalnego dramatu. O tym właśnie jest światowy hit „Czarnobyl” serial który niedawno miał swoją premierę na platformach telewizji internetowej.

Trzej muszkieterowie Czarnobyla – główna oś fabularna

Fabuła koncentruje się wokół trójki głównych bohaterów: Walerija Legasowa (granego przez Jareda Harrisa) – fizyka jądrowego oraz członka komisji badającej przyczyny katastrofy atomowej, Borysa Szczerbiny (Stellan Skarsgård) – zastępcy szefa Rady Ministrów Związku Radzieckiego, oraz Uliany Chomiuk (Emily Watson) – również fizyczki jądrowej, która próbuje dowiedzieć się prawdy o przyczynach katastrofy. Miniserial pokazuje ich zmagań z obliczem katastrofy atomowej. Oprócz głównego wątku pojawiają się też wątki poboczne robotników biorących udział w akcji ratunkowej.

Czy warto oglądać pięcioodcinkowy miniserial „Czarnobyl”?

Produkcja jest naprawdę świetnie zrealizowana i bardzo dokładnie odtwarza przebieg katastrofy, stopniowo ukazując, jak do niej doszło. W pięciu odcinkach miniserialu „Czarnobyl” na czynniki pierwsze rozłożona jest historia tragedii, kawałek po kawałeczku odsłaniając fakty, aż wszystkie elementy ułożą się w całość. Godne wspomnienia są też wysiłki osób odpowiedzialnych za jak najdokładniejsze odwzorowanie ducha epoki Żelaznej Kurtyny. Począwszy od scenerii, a skończywszy na ubraniach, przedmiotach czy sprzęcie wojskowym.

Gdzie zobaczyć odcinki miniserialu „Czarnobyl”?

Serial „Czarnobyl” swoją premierę w naziemnej telewizji cyfrowej miał już jakiś czas temu. Jednak gdzie aktualnie można obejrzeć odcinki serialu? Najlepszym rozwiązaniem będzie użycie internetu i skorzystanie z jednej z wielu platform streamingowych. Do tego celu konieczne jest posiadanie urządzenia z dostępem do internetu (telewizor smart TV, laptop, smartfon) , a następnie wystarczy tylko w pole wyszukiwarki internetowej wpisać frazę ‘„Czarnobyl” serial odcinki”’ i już mamy dostęp do wirtualnych treści. Gdzie najlepiej oglądać serial „Czarnobyl” w internecie.

Gdzie oglądać serial „Czarnobyl” legalnie w internecie?

Ostatnimi czasy pojawiło się sporo platform cyfrowej dystrybucji internetowej. Z której platformy najlepiej skorzystać, żeby obejrzeć hit ostatniego sezonu „Czarnobyl”? Jednym z najbardziej przystępnych serwisów tego typu jest IPLA, która zapewnia dostęp do setek filmów i seriali online. Wystarczy tylko rozsiąść się w fotelu w domowym zaciszu i dopalić telewizor ze smart TV lub jeśli ktoś woli telefon z dostępem do internetu i już można się cieszyć wirtualną rozrywką!