Sami swoi – gdzie zobaczyć kultową komedię?

Sami swoi – gdzie zobaczyć kultową komedię?

Film „Sami swoi” to kultowa komedia bawiąca kolejne pokolenia widzów już od kilku dekad. Co pewien czas można go zobaczyć na różnych kanałach telewizyjnych. Co jednak wtedy, kiedy mamy ochotę na obejrzenie tej świetnej komedii w dowolny dzień, np. wieczorem w środku tygodnia, po męczącym dniu pracy, a w telewizji nie ma tej produkcji? W takiej sytuacji warto zdecydować się na obejrzenie propozycji w telewizji internetowej.

Dlaczego warto wybrać telewizję online?

Wybór telewizji internetowej, takiej jak IPLA wiąże się z wieloma zaletami. Przede wszystkim więc tv online pozwala zobaczyć „Sami swoi” film zawsze wtedy, kiedy mamy na to ochotę, bez względu na dzień tygodnia czy godzinę. Nie trzeba więc być zależnym od żadnej telewizji naziemnej czy satelitarnej. Ponadto wybierając to rozwiązanie można mieć pewność obejrzenia produkcji w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. W sieci często znaleźć można tzw. pirackie wersje różnych filmów, w tym również „Sami swoi”, ale ich ściągnięcie jest niebezpieczne, gdyż nierzadko wiąże się z zawirusowaniem komputera. Poza tym produkcje te często są dostępne w bardzo słabej jakości – ze źle nagranym dźwiękiem oraz rozmazanym obrazem. W przypadku telewizji internetowej nie ma tego problemu. Warto też zauważyć, że wykupując abonament w tv online, widz uzyskuje nielimitowany dostęp do dowolnych programów, kanałów i filmów przez cały miesiąc. Może więc oglądać „Sami swoi” film dowolną ilość razy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ma możliwość oglądania komedii samodzielnie lub w grupie osób, np. z rodziną czy przyjaciółmi. Ważna jest też opcja zatrzymania filmu w dowolnym momencie. Jest to szczególnie przydatne w sytuacji konieczności wyjścia do toalety, kuchni czy drugiego pokoju. Ponadto możliwe jest również cofnięcie czy przewinięcie do przodu komedii „Sami swoi” do ulubionych scen. Jak można więc zauważyć, oglądanie produkcji filmowych w telewizji internetowej jest bardzo polecanym wyborem i świetnym sposobem na miłe spędzenie wolnego czasu.

O czym jest film „Sami swoi”?

O czym jest właściwie fabuła filmu „Sami swoi”? Starsze pokolenia z pewnością doskonale znają tę komedię, ale specjalnie dla młodszych widzów przedstawimy pokrótce fabułę filmu.

Produkcja w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego opowiada o czasach tuż po II wojnie światowej. Zwaśnione rodziny Pawlaków i Kargulów przybywają „zza Buga” na ziemie odzyskane. Film przedstawia ich perypetie pełne intryg, waśni, zawiści, ale równocześnie bardzo zabawnych sytuacji. Na uwagę zasługuje znakomita gra aktorów, zwłaszcza głównych bohaterów, czyli Wacława Kowalskiego (jako Pawlaka) oraz Władysława Hańczy (jako Kargula).